Iphone wskaźniki porady i wskazówki dla każdego

IPhone Wskaźniki, Porady I Wskazówki Dla Każdego

Niewiele postępów technologicznych miało taki wpływ, jaki miał wzrost iPhone'a. Najlepszym sposobem optymalizacji obsługi iPhone'a jest zdobycie jak największej wiedzy na temat jego możliwości. Stosując wskazówki w kawałku, który następuje, będziesz wyłączony na dobry początek.

Przełączanie telefonu w tryb samolotowy podczas podróży lub w obszarze, w którym nie można odbierać połączeń lub tekstów, pomoże zaoszczędzić czas pracy baterii. Znalezienie i pozostanie w kontakcie z najbliższymi wieżami zużywa mnóstwo baterii. Przełącz się do trybu samolotowego w sekcji ustawień telefonu i zachować ciasto na kiedy rzeczywiście potrzebne.

Pobierz i zarejestruj się za pomocą aplikacji Znajdź mój iPhone. Ta nieoceniona aplikacja może pomóc zlokalizować iPhone w przypadku, gdy zostanie zgubiony lub skradziony. Ta aplikacja nie tylko pozwala na wyświetlanie wiadomości na ekranie lub spowodować, że telefon dzwoni bardzo głośno, ale pozwala na wymazanie danych lub zablokować telefon z odległej lokalizacji.

Czy po prostu upuścić swój nowy iPhone w zlewu lub stawu? Nie martw się! Upewnij się, że nie włączasz telefonu. Zamiast tego, lekko osuszyć ręcznik tak bardzo, jak to tylko możliwe. Nie używaj suszarki. Następnie umieść telefon w małej torebce wypełnionej białym ryżem i pozostaw ją siedzieć na noc. Ryż wchłania wodę w lewo.

Dzięki iPhone'owi możesz szybko robić zdjęcia w telefonie. Po przesunięciu, aby odblokować telefon, naciśnij aplikację aparatu na ekranie blokady i otwórz ją, aby korzystać z aparatu. Ta funkcja ułatwia szybkie robienia zdjęć i nigdy nie przegapi pamięci.

Jeśli szukasz Internetu na telefonie iPhone, kliknij strzałkę do przodu na środku, aby przekazać link do strony, na której się znajdujesz, na adres e-mail. Może to być bardzo przydatne, jeśli szukasz iPhone'a w poszukiwaniu ważnych artykułów i nie masz wystarczająco dużo miejsca, aby przechowywać je wszystkie.

Czy wiesz, że iPhone'y mogą robić zrzuty ekranu, tak jak komputer może? Aby zrobić zrzut ekranu z telefonu iPhone, przytrzymaj przycisk home telefonu, a następnie naciśnij przycisk Uśpij. Następnie usłyszysz kliknięcie kamery, zobaczysz lampę błyskową, a następnie zrzut ekranu telefonu iPhone zostanie zapisany w rolce z aparatu.

Upewnij się, że aktualizacja telefonu iPhone, gdy stanie się to możliwe, ponieważ może to dać Ci możliwość uzyskania nowych funkcji, które są tworzone przez firmę Apple. Zazwyczaj znajdziesz powiadomienie na karcie Ustawienia, który poprosi, aby zaktualizować cały telefon, aby uzyskać te różne możliwości.

Jeśli nie masz nieograniczonego planu obsługi wiadomości, upewnij się, że ustawienie liczby znaków jest włączone na telefonie iPhone. Wiadomości ponad 160 znaków zostaną podzielone, przy użyciu dwóch wiadomości zamiast jednego. Aby włączyć tę funkcję, przejdź do opcji "Ustawienia", a następnie "wiadomości" i Włącz opcję liczba znaków. Licznik pojawi się tuż nad przyciskiem "Wyślij".

Jeśli jesteś w trakcie rozmowy i nie słyszysz osoby, z którą rozmawiasz, możesz dostosować ustawienia głośności na pasku po lewej stronie telefonu lub umieścić telefon w trybie głośnika. To pomoże Ci usłyszeć wyraźniej, aby poprawić jakość rozmów z przyjaciółmi i rodziną.

Świetną wskazówką do korzystania z iPhone jest umieścić niektóre z ulubionych muzyki tam i używać go jako odtwarzacz mp3. Zamiast nosić ze sobą telefon i odtwarzacz mp3, w zasadzie masz całkowity pakiet, jeśli posiadasz iPhone'a, ponieważ możesz również słuchać muzyki na jednym.

Jednym z wspaniałych narzędzi organizacyjnych, które mogą być wykorzystywane w telefonie jest kalendarz. Użyj go bezpośrednio, aby dodać spotkania i przypomnienia zamiast przycisku plus. Przejdź do widoku "Dzień". Następnie naciśnij godzinę, dla której chcesz zaplanować wydarzenie. Spowoduje to utworzenie nowej listy wydarzeń. Masz więcej czasu z szybkiego planowania.

Jeśli masz iPhone'a, skorzystaj z Facebooka. Wiele osób nie wie, że dostęp do Facebooka za pomocą iPhone'a jest niezwykle łatwy.

Dobrą wskazówką podczas korzystania z iPhone'a jest nie wysyłanie skandalicznych zdjęć przez telefon. Wszyscy wiemy, co się stało, gdy Scarlett Johansson wysłała kilka zdjęć topless do swojego partnera. Wszystko, co tam wysuniesz, może być powiązane z tobą i może wysadzić cię w twarz.

Zabawnym sposobem komunikowania się za pośrednictwem telefonu iPhone jest FaceTime. To pozwala zobaczyć osobę, z którą rozmawiają. Możesz go łatwo używać, przechodząc do obszaru kontaktów i wyszukując przycisk z napisem FaceTime.

Jeśli tekst tej samej grupy ludzi w kółko, to są rzeczy, które można zrobić, aby ułatwić dla Ciebie. Możesz łatwo zapisać te numery tekstowe w obszarze ulubionych. Możesz używać list ostatnich i ulubionych połączeń do wysyłania wiadomości tekstowych i dzwonienia do osób. Obok kontaktu znajduje się mała strzałka, w której można wybrać wiadomość tekstową, dotykając jej. To świetny sposób, aby ustalić, co nieodebranych połączeń miały być o!

Możesz łatwo uzyskać wskazówki dojazdu z aplikacji Map iPhone'a. Przycisk Zakładka służy do punktów początkowych, punktów zakończenia, kontaktów i ostatnich lokalizacji. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić z tej aplikacji jest zakładka swój adres w celu znalezienia wskazówek dojazdu do i z lokalizacji. Dzięki temu nawigacja będzie znacznie szybsza i łatwiejsza.

Nie ma wielu zmian produktu w najnowszej pamięci, które miały rodzaj kultowego efektu iPhone'a. Każdy, kto chce doświadczyć pełnej siły potencjału urządzenia, musi poświęcić trochę czasu, aby całkowicie wykształcić się na temat tego, co naprawdę może zrobić. Trzymaj poprzednie informacje pod ręką, a możesz to zrobić.

About Iphone wskaźniki porady i wskazówki dla każdego

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly