Nie martw się o swój telefon komórkowy dłużej przeczytaj to

Nie Martw Się O Swój Telefon Komórkowy Dłużej-Przeczytaj To

Rynek telefonów komórkowych ciągle się zmienia. Istnieje również wiele zmian, które można wprowadzić do bieżącego telefonu komórkowego, aby poprawić jakość telefonu komórkowego do zastosowań. Wykonaj te wskazówki i sztuczki na wszystko o zakupie nowego telefonu komórkowego do dokonywania bieżącej pracy telefonu komórkowego dla Ciebie.

Powstrzymaj się od utrzymywania telefonu przez długi okres czasu, gdy sygnały są słabe. To zazwyczaj zabije baterię, pozostawiając nie będzie soku, gdy jest to najbardziej potrzebne. Staraj się odbierać telefony w miejscach, gdzie sygnały są bardzo silne, aby zaoszczędzić baterię.

Przy zakupach na telefon komórkowy, należy wziąć pod uwagę funkcje, które naprawdę potrzebują. Telefony oferują wiele funkcji w dzisiejszym rynku, w tym dostęp do Internetu, aparaty fotograficzne i możliwość wykonywania różnych aplikacji. Podczas gdy wszystkie te cechy są ładne, to może nie być warte płacenia za najdroższy telefon, jeśli nie będzie z nich korzystać. Zastanów się uważnie przed dokonaniem ostatecznego wyboru.

Staraj się nie używać telefonu komórkowego w obszarach, które mają słaby lub brak sygnału. Telefony będą korzystać z większej mocy próbujących uzyskać dostęp do słabszych sygnałów. Nie ma znaczenia, czy korzystasz z telefonu, czy nie. Po prostu pozostawiając go w tych dziedzinach można całkowicie spuścić żywotność baterii telefonu komórkowego w ciągu kilku godzin.

Nie czuć potrzebę wydać dodatkowe pieniądze na ekranie telefonu komórkowego Protector. Dzisiejsze telefony komórkowe są wykonane z odpornego na zarysowania szkła. To szkło jest tak silny, że nawet klucze nie zarysować go, gdy są one obok telefonu w kieszeni. Że osłona ekranu jest prawdopodobnie zmarnowane pieniądze.

Korzystaj z Talkster, jeśli chcesz korzystać z bezpłatnych połączeń międzynarodowych w ciągu dnia i nocy. Ta usługa daje więcej reklam niż jesteś używany, ale zmniejszy wysokie koszty, które trzeba będzie zapłacić za połączenia poza granicami kraju. Pozwoli to zaoszczędzić sporo pieniędzy w dłuższej perspektywie.

Uważaj na zużycie energii baterii. Oglądanie filmów i filmów bardzo szybko wyczerpują baterię. Tak więc słuchanie muzyki. Jeśli chcesz robić te rzeczy z telefonem, upewnij się, że masz nieograniczony plan danych i zawsze trzymaj ładowarkę w pobliżu. Pomaga to zapewnić, że nie tracą usługi.

Jeśli znajdujesz się w obszarze o bardzo niskim sygnale, wyłącz telefon. Pozostawienie go na będzie tylko koniec z Tobą o martwy akumulator. Powinieneś także próbować utrzymanie twój telefon w ten otworzyć liczniejszy skoro ten sygnał jest nieco słabszy w portmonetki, szuflady i inny zamknięty miejsca.

Jeśli jesteś przybysz do świata telefonów komórkowych, to naprawdę płacić za przeprowadzenie uczciwej oceny swoich potrzeb. Nie każdy potrzebuje lub chce korzystać z telefonu jako mini-komputer, a więc wiele można uzyskać przy znacznie prostszym urządzeniem. Zwracając uwagę na swoje prawdziwe wymagania można zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i kłopotów.

Jest powód, aby sądzić, że promieniowanie wytwarzane przez telefony komórkowe może powodować nowotwory mózgu i inne problemy zdrowotne. Chociaż nie ma bezpośredniego dowodu, że to prawda, to lepiej być bezpieczne niż przepraszam. Gdy tylko to możliwe, Umieść telefon na głośniku lub podłącz do niego zestaw słuchawkowy.

Upewnij się, że blokujesz telefon, gdy umieścisz go w kieszeni. Jest to ważne, ponieważ nie chcesz, aby Twoje ciało naciskać żadnych kluczy lub zadzwonić do kogoś, kiedy nie zamierza. Zazwyczaj funkcja ekranu blokady znajduje się w sekcji ogólnej ustawień telefonu.

Bądź sprawny i w kształcie za pomocą czasomierza i stopera w telefonie. Funkcja ta zwykle pokazuje czas do setnej, która daje jakość czytania na jak szybko lub wolno prowadził okrążenie. Istnieją zazwyczaj archiwa, które można przechowywać swoje ostatnie wykończenia, co może dać Ci wielką podstawę do porównania.

Jeśli masz już telefon komórkowy, upewnij się, aby spojrzeć na mapę zasięgu przed podjęciem podróży z miasta. Prawdopodobnie jesteś świadomy, gdzie zasięg zaczyna się i kończy w Twoim mieście. To może być nawet często obecne. Upewnij się, że zasięg jest dostępny w mieście, do którego podróżujesz.

Jeśli próbujesz uzyskać telefon, aby pozostać naładowany dłużej, należy pamiętać o tym, jak często używasz tylne światło. Tylne światło telefonu komórkowego sprawia, że ekran jest łatwiejszy do zobaczenia. Rozważ zmianę jego ustawień, aby szybciej się wyłączyła. Możesz nawet chcieć wyłączyć tylne światło całkowicie, jeśli widać ekran bez niego.

Prawdopodobnie nie trzeba kupować rozszerzonej gwarancji lub ubezpieczenia. Ankiety wskazują, że tylko niewielki odsetek osób kupujących nowy telefon komórkowy zrobił tak, ponieważ złamał stary. Plus, gwarancje i ubezpieczenia mogą być drogie. Zamiast tego wystarczy zapisać stary telefon jako kopię zapasową.

Chcesz naprawdę zaoszczędzić trochę pieniędzy na telefon komórkowy? Rozważ opcje prepaid komórkowych. Są to telefony, w których kupujesz dane i minuty z przodu. Brak kontraktów i brak bieżących rachunków. Płacisz tylko za to, co używasz i to jest to. Jest to doskonała opcja, jeśli widzisz, że masz dużo dodatkowych minut i danych co miesiąc.

Rozważ uzyskanie smartfona za pośrednictwem przedpłaconego przewoźnika. Na przykład, Cricket oferuje iPhone 5, a klienci, którzy przełączają się do nich często zaoszczędzić tyle, ile $20 co miesiąc. Niektórzy nawet zaoszczędzić więcej. Pamiętaj, że sam telefon będzie kosztowny. Oszczędności, w związku z tym, przyjść w czasie.

Rozważmy opcje pre-paid dla telefonu komórkowego. Wielu klientów oferuje duże oszczędności, przełączając się na usługę przedpłaconą. Z góry do tych przewoźników jest to, że telefony są znacznie lepsze. Inteligentne telefony są oferowane przez pre-paid przewoźników, które są obecnie używane przez comiesięcznych dostawców usług. Jeśli może to pomóc w budżecie, zważyć opcje.

Jest tak dużo, że telefon może zrobić dla Ciebie w tych dniach. Od przeglądania Internetu do planowania terminów, Twój telefon jest cenną częścią życia. Postępuj zgodnie z powyższymi wskazówkami na temat kupowania telefonów komórkowych i dokonywania zmian w telefonie komórkowym dla najlepszej możliwej jakości i wydajności telefonu komórkowego.

About Nie martw się o swój telefon komórkowy dłużej przeczytaj to

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly