Proste wskazówki dla iphone że każdy może dowiedzieć się

Proste Wskazówki Dla IPhone, że Każdy Może Dowiedzieć Się

Łatwo jest połączyć cały dyżur linków do mediów społecznościowych na telefonie iPhone. Jednak niektórzy ludzie nie są pewni, jak to zrobić nadal. Jeśli nie wiesz, jak zsynchronizować wszystkie swoje media społecznościowe razem z telefonem iPhone, przejdź dalej do poniższego artykułu.

Zawsze upewnij się, że ustawiono hasło. Jest to bardzo ważne dla twojego iPhone'a, aby nikt nie mógł włamać się do Twoich danych osobowych i możesz być tak bezpieczny, jak to możliwe. Możesz użyć czterech cyfr, aby utworzyć hasło i zawsze upewnij się, że używasz czegoś, co zapamiętasz.

Wśród wielu wspaniałych zastosowań iPhone'a ogromna zdolność do nauki języków obcych. Pobierając aplikacje, które oferują instrukcje słownictwa, a także pomoc w tłumaczeniu w wielu językach, możesz ustawić się na drodze do stania się prawdziwym obywatelem świata.

Skorzystaj z funkcji pogodowej na iPhonie, aby zrozumieć prognozę na następny tydzień. Ta funkcja pozwala wybrać konkretne miasto, w którym mieszkasz wraz z innymi obszarami, które pomogą Ci lepiej zorientować się o pogodzie w danym obszarze.

Prawdopodobnie spędzasz dużo czasu na czytaniu przewijanych treści na telefonie iPhone, ale możesz nie wiedzieć o tej funkcji. Po przewinięciu w dół strony możesz powrócić na górę, dotykając paska stanu telefonu. Może to być bardzo pomocne, a po zapoznaniu się z funkcją, może się okazać, że używasz go przez cały czas.

Twój iPhone tworzy świetne urządzenie pamięci masowej. Użyj go do przechowywania zdjęć, filmów i kontaktów. Może to uprościć twoje życie i pomóc pozbyć się wielu innych gadżetów, zamiast skupiać się tylko na jednym. IPhone ma dużą ilość miejsca do przechowywania, a dodatkowe aplikacje pozwalają również zwiększyć tę przestrzeń, jeśli to konieczne.

Czy bateria iPhone drenażu zbyt szybko? Spróbuj wyłączyć funkcję "Ustawianie strefy czasowej". Można uzyskać do niego dostęp, przechodząc do ustawień, a następnie usług lokalizacji, a na końcu usług systemowych. , Przełącz ustawienie z na off, i są szanse, że żywotność baterii będzie zobaczyć znaczny wzrost.

Jeśli wpisaniu obszernie na telefonie iPhone, należy rozważyć inwestowanie w klawiaturę zewnętrzną. Dostępnych jest wiele modeli bezprzewodowych. Ułatwiają pisanie dokumentów, e-maili i innych podobnych rzeczy. Niektóre klawiatury mogą nawet służyć do podwójnego zastosowania, ponieważ możesz ich używać z iPadem, a także iPhonem.

Siri pomaga w przypomnieniach opartych na lokalizacji. Możesz poprosić Siri, aby przypomniała Ci o 17:00. Na przykład poproś Siri, aby przypomniała Ci o zrobieniu czegoś po dotarciu do miejsca docelowego. Gdy gps telefonu zda sobie sprawę, że jesteś w domu, to daje przypomnienie. Nadal możesz mieć przypomnienie, nawet jeśli nie możesz przewidzieć, kiedy wrócisz do domu.

Czy jesteś zmęczony powiadomieniami, które otrzymujesz na iPhonie? Możesz je zatrzymać, wykonując następujące kroki. Zaznacz "W Centrum powiadomień"; następnie usunąć to, czego obecnie nie używasz. W ten sposób wydłuży to również żywotność baterii.

Jeśli chcesz napisać wiadomość e-mail lub dokument we wszystkich wersalików na iPhonie, po prostu naciśnij dwukrotnie przycisk SHIFT, aby go zablokować. Jest to podobne do sposobu ustawiania Caps Lock na dowolnej standardowej klawiaturze. Następnie można łatwo napisać dokument we wszystkich wersalików bez konieczności ciągłego dotykania klucza Shift w kółko.

Czy kiedykolwiek chciałeś utworzyć listę odtwarzania, gdy nie jesteś przy komputerze? Cóż, teraz możesz otworzyć aplikację muzyczną i kliknąć przycisk "Dodaj listę odtwarzania". Następnie można nadać mu nazwę. Następnie możesz kliknąć poszczególne utwory, albumy lub wykonawców, aby dodać je do nowej listy odtwarzania.

Łatwo jest zapisać obraz z Safari na iPhonie. Gdy jesteś na obrazie, który chcesz, dotknij i przytrzymaj na obrazie. Pojawi się komunikat z pytaniem, czy chcesz "anulować" lub "Zapisz obraz". Oczywiście, będziesz chciał wybrać opcję "Zapisz obraz".

Wiele osób chce wiedzieć, jak zapisywać obrazy za pomocą Safari i ich poczty. Wszystko, co musisz zrobić, to dotknąć obrazu w Safari lub poczty, a następnie przytrzymaj go. Arkusz akcji pokaże się, który umożliwia zapisanie obrazu. Obraz będzie dostępny w bibliotece aplikacji zdjęcia.

Włącz klikanie klawiatury, przechodząc do ustawienia dźwięków telefonu, jeśli chcesz słyszeć hałas za każdym razem, gdy znak jest wprowadzany podczas wysyłania wiadomości tekstowych. Może to pomóc ci wiedzieć z dźwiękiem za każdym razem, gdy naciśniesz przycisk w telefonie i pomoże wyeliminować błędy podczas pisania.

Zaletą przeglądarki Safari na telefonie iPhone jest to, że nie musisz dodawać .com na końcu adresu URL podczas surfowania po sieci Web. Na przykład, jeśli chcesz przejść do Amazon.com, możesz wpisać słowo "Amazon" i przejdzie do witryny.

Jeśli twój iPhone zamoczy się, może nie zostać zniszczony. Delikatnie wysuszyć urządzenie. Nie włączaj go ani nie używaj ciepła ani wiatru, aby go wysuszyć. Zamiast tego umieść go w baggie z białym ryżem i pozostaw na kilka godzin. Ryż wchłonie wilgoć, która jest wewnątrz iPhone.

Jeśli zdarzy ci się upuścić telefon w cieczy, należy zatrzymać się od natychmiastowego włączania go z powrotem. Osuszyć na zewnątrz studni i pozwolić, aby każda wewnętrzna woda wyschnie na noc. Po włączeniu telefonu, gdy jest mokry, można trwale zniszczyć go przez zwarcie go.

Wiedząc, jak korzystać z iPhone'a sprawi, że poczujesz się bardziej komfortowo z urządzeniem. Jest to łatwy sposób, aby pozostać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi przez cały czas. A jeśli nie posiadasz jeszcze iPhone'a, wykonaj więcej badań na temat tych urządzeń i rozważ zakup jednego, jeśli wiesz, że różne funkcje będą dla Ciebie bardzo przydatne.

About Proste wskazówki dla iphone że każdy może dowiedzieć się

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly