Proste wskazówki dotyczące uzyskiwania więcej informacji z telefonu iphone

Proste Wskazówki Dotyczące Uzyskiwania Więcej Informacji Z Telefonu IPhone

Po grze z iPhone na kilka minut na pewno się zakochać. To dlatego, że iPhone pozwalają każdemu, kto używa ich, aby znaleźć funkcje, które zaspokajają ich potrzeby, i że pomaga im stworzyć urządzenie, które będzie ich osobistą pomocą przez całe życie.

Prawdopodobnie spędzasz dużo czasu na czytaniu przewijanych treści na telefonie iPhone, ale możesz nie wiedzieć o tej funkcji. Po przewinięciu w dół strony możesz powrócić na górę, dotykając paska stanu telefonu. Może to być bardzo pomocne, a po zapoznaniu się z funkcją, może się okazać, że używasz go przez cały czas.

Czy po prostu upuścić swój nowy iPhone w zlewu lub stawu? Nie martw się! Upewnij się, że nie włączasz telefonu. Zamiast tego, lekko osuszyć ręcznik tak bardzo, jak to tylko możliwe. Nie używaj suszarki. Następnie umieść telefon w małej torebce wypełnionej białym ryżem i pozostaw ją siedzieć na noc. Ryż wchłania wodę w lewo.

Apple sprawiło, że bardzo łatwo uzyskać definicje słów. Ilekroć widzisz słowo, chcesz uzyskać definicję, czy to w e-mailu, wiadomości tekstowej lub w Internecie, można nacisnąć na słowo na sekundę lub dwa, a trochę pop-up pojawi się, gdzie można wybrać zdefiniować.

Użyj sekcji muzycznej telefonu iPhone, aby utworzyć pełnoprawną bibliotekę muzyczną do pracy lub szkoły. Może to połączyć się bezpośrednio z programem iTunes na komputerze, gdzie można pobrać ulubioną muzykę na telefon. Ponadto możesz przetasować lub powtórzyć niektóre utwory, które najbardziej lubisz na telefonie iPhone.

Jeśli telefon został zamrożony, a przycisk Usypianie/Budzenie nie działa dla Ciebie, nie panikuj! Zamiast tego przytrzymaj przycisk Home telefonu, a także jego przycisk Usypianie/Budzenie w tym samym czasie. To pozwoli Ci wykonać twardy restart telefonu. Przez większość czasu będzie to wystarczające, aby odblokować telefon.

Zamiast próbować zapamiętać, co powiedział Strona lub e-mail, można zapisać obraz z nich. Naciśnij i przytrzymaj obraz, który chcesz zapisać. Pojawi się okienko z opcją zapisywania.

Jedną z wielkich zalet iPhone jest możliwość korzystania z FaceTime, które należy w pełni wykorzystać. Ta funkcja umożliwia zobaczy znajomego lub członka rodziny w filmie wideo po drugiej stronie telefonu. Pomaga to spersonalizować konwersacje tak, że są one bardziej głębokie i zabawne.

Nawet jeśli nie zamierzasz korzystać z telefonu iPhone przez chwilę, należy go przechowywać z martwych baterii. Pozwól, aby telefon w pełni naładować za każdym razem jest umieścić na ładowarce zamiast pozwolić jej zabraknie. W przeciwnym razie, można uruchomić ryzyko negatywnego wpływu na skład chemiczny baterii, ewentualnie uszkodzenia telefonu.

Chcesz wiedzieć, jak wyłączyć iPhone 3G lub Edge Connection? Musisz dostać się do sieci komórkowej danych, przechodząc do ustawień, następnie ogólne, a następnie sieci. Wpisz kilka ogólnych słów w polach nazwy użytkownika i hasła, a to jest po prostu tak iPhone nie przekazuje poprawne wartości do usługodawcy. Jeśli chcesz ponownie uruchomić telefon, zrób to również.

Istnieje prawdziwa sprytna sztuczka do korzystania ze słuchawek iPhone do łatwego obsługi połączeń. Ustnik faktycznie podwaja się jako kolejny przycisk. Jeśli używasz słuchawek i odbierasz połączenie, po prostu uszczypnij przycisk. Dzięki temu możesz odebrać połączenie. Po kliknięciu przycisku możesz wysłać rozmówcę na pocztę głosową.

Wiele osób wydaje dużo pieniędzy każdego miesiąca na dzwonki na iPhone'a. Możesz zaoszczędzić pieniądze, jeśli używasz aplikacji Ringtone Maker do tworzenia własnych. Aplikacja jest całkowicie za darmo i pokazuje, jak tworzyć dzwonki z wielu ulubionych piosenek.

Jeśli jesteś wielkim fanem emotikonów, iPhone "Emoji Keyboard" jest dla Ciebie. Pozwala na wykorzystanie wielu różnych emocji, niektóre nawet zawierające łzy i serca. Aby korzystać z klawiatury Emoji, przejdź do ustawienia, kliknij ogólne, a następnie klawiaturę i wreszcie opcję "Klawiatura Emoji".

Szukasz zrobić trochę prywatnego przeglądania na Safari na iPhone? Możesz po prostu przechodząc do obszaru Safari ustawień i klikając na przeglądanie prywatne. Będziesz wiedzieć, że funkcja jest włączona, ponieważ zmienia kolor tła Safari iOS ze szczotkowanego metalu na czarno.

Jeśli iPhone zawiesza się całkowicie masz opcje dla coraz to będzie ponownie. Po pierwsze, można zabrać baterię, a następnie zastąpić go i dać mu spróbować po tym. Jeśli to nie zadziała, możesz przytrzymać przyciski Start i menu w tym samym czasie przez co najmniej 10 sekund, aby dostać się do ponownego uruchomienia.

Jeśli masz limity SMS-ów na telefonie iPhone, należy upewnić się, aby śledzić, jak długo teksty są. Jest to szczególnie przydatne, jeśli są używane do wysyłania tekstów, które są ponad 160 słów długości, ponieważ jest to limit strony. Wszystko po tym będzie dodać dodatkowe strony, co oznacza, że kosztuje więcej do wysłania.

Odmrozić telefon, próbując tej sztuczki. Jeśli okaże się, że ekran został zablokowany, naciśnij przycisk Uśpienie/Wybudzenie. Jeśli to nie zadziała, naciśnij go ponownie w tym samym czasie, co naciśnięcie przycisku Początek. Otrzymasz opcję, aby przesunąć do zasilania. To pozwoli Ci zrobić twardy reset, dzięki czemu można wyłączyć telefon, a następnie włączyć go ponownie.

Powodem, dla którego możesz sprawić, że iPhone będzie tak konfigurowalny, jest sposób, w jaki został opracowany. Otwartość urządzenia, która pozwala ludziom dostosować iPhone'a do ich pragnienia, pozwala telefonowi być tak popularny. Więc na co czekasz? Bóg dokonać zakupu iPhone dziś.

About Proste wskazówki dotyczące uzyskiwania więcej informacji z telefonu iphone

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly