Rzeczy które musisz wiedzieć o telefonach komórkowych

Rzeczy, Które Musisz Wiedzieć O Telefonach Komórkowych

Zakupy na nowe telefony komórkowe mogą być ekscytujące, ale może to być również trochę zastraszające bez wielkich informacji pod ręką. Biorąc pod uwagę niezliczone możliwości, jeśli chodzi o nowoczesne telefony, ważne jest, aby studiować temat z wyprzedzeniem. Poniższe informacje powinny być świetnym narzędziem dla każdego, kto będzie gotowy do zakupu.

Staraj się nie akceptować aktualizacji, które znajdują się nad powietrzem lub aplikacjami, które zabierają dużo pamięci z telefonu. Zmniejszy to jego wydajność w dłuższej perspektywie i zmniejszy moc obliczeniową, którą posiada. Upewnij się, że dodasz tylko to, czego potrzebujesz w telefonie, aby oszczędzać pamięć.

Co kilka dni restart telefonu komórkowego, zwłaszcza jeśli jest to inteligentny telefon. Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale niosąc miniaturowy komputer w kieszeni. Komputery te jedzą pamięć w czasie, a to może prowadzić do niskiej wydajności. Wszystko, co musisz zrobić, to ponownie uruchomić telefon komórkowy, aby uzyskać pamięć z powrotem do gry.

Aby wydłużyć żywotność baterii telefonu komórkowego, upewnij się, że aplikacje nie działają w tle przez cały czas. Niektóre aplikacje będą nadal działać, chyba że je wyłączysz, a to może szybko wyczerpać baterię. Sprawdź ustawienia, aby zobaczyć, co musisz zrobić, aby wyłączyć te aplikacje i wydłużyć czas pracy baterii.

Staraj się nie używać telefonu komórkowego w obszarach, które mają słaby lub brak sygnału. Telefony będą korzystać z większej mocy próbujących uzyskać dostęp do słabszych sygnałów. Nie ma znaczenia, czy korzystasz z telefonu, czy nie. Po prostu pozostawiając go w tych dziedzinach można całkowicie spuścić żywotność baterii telefonu komórkowego w ciągu kilku godzin.

Przy zakupie telefonu komórkowego, upewnij się, że należy rozważyć wiązki. Wiele firm je oferuje, i mogą one obejmować rzeczy jak przypadek lub ładowarka samochodowa. Jest to często tańsze kupić wszystkie te przedmioty w pakiecie niż kupić je oddzielnie, i istnieje duża szansa, że będziesz chciał niektóre z akcesoriów.

Nie czuć potrzebę wydać dodatkowe pieniądze na ekranie telefonu komórkowego Protector. Dzisiejsze telefony komórkowe są wykonane z odpornego na zarysowania szkła. To szkło jest tak silny, że nawet klucze nie zarysować go, gdy są one obok telefonu w kieszeni. Że osłona ekranu jest prawdopodobnie zmarnowane pieniądze.

Uważaj na przedłużone gwarancje. Te po prostu kosztować więcej pieniędzy. Telefony komórkowe zwykle przestać działać w ciągu pierwszego roku jesteś właścicielem nich, jeśli będą one wadliwe działanie w ogóle. Jest to zazwyczaj objęte podstawową gwarancją telefonu. Rozszerzone gwarancje są generalnie nie warto.

Upewnij się, że masz ładowarkę do baterii dostępne przez cały czas. Jeśli masz w samochodzie, domu i biurze, będziesz w stanie naładować swój telefon w każdej chwili trzeba. Niektóre zastosowania mają dużo energii baterii. Unikaj utraty energii baterii w ten sposób.Zawsze Rozważmy zarówno cenę telefonu, jak i cenę planu. Niektórzy dostawcy oferują duże zniżki na telefony, które sprzedają, ale oni ci w końcu z wyższych cenach planów. Oznacza to pewne oszczędności początkowo, ale więcej z wydatków kieszonkowych w dłuższej perspektywie.

Znać prawa telefonu komórkowego w swoim stanie, jeśli chodzi o jazdę. W wielu stanach, jest to nielegalne do tekstu na telefon komórkowy i napęd. Nawet jeśli jest to technicznie legalne w swoim stanie, to jeszcze nie jest dobry pomysł. Wiele wypadków występuje z powodu wiadomości tekstowych. Jeśli musisz komunikować się, zadzwoń za pomocą urządzenia głośnomówiącego lub zdjąć drogę do tekstu.

Aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami, zyskaj nowy telefon co kilka lat. Nowsze telefony zawsze działają lepiej dla mobilnych stron internetowych. Możesz nie być w stanie odwiedzić tych stron, jeśli telefon jest przestarzały.

Przeprowadź audyt planu telefonu komórkowego na kilka miesięcy, aby upewnić się, że masz odpowiedni dla siebie. Jeśli wygląda to prawdopodobnie jesteś prawie zawsze będzie ponad limitu danych lub rozmowy minut, to prawdopodobnie trzeba uaktualnić. Jeśli jesteś stale dobrze pod swoje granice, może być lepiej zaoszczędzić trochę pieniędzy z mniejszym planem.

Jeśli masz tendencję do korzystania z wielu danych z telefonu komórkowego, poszukaj przeglądarek telefonów komórkowych, które kompresować wykorzystanie danych. Taki, który robi to jest Google przeglądarki Chrome mobilnych. Surfowanie przy użyciu Chrome może obniżyć całkowite zużycie danych o 10% do 20% z łatwością. To może zaoszczędzić pieniądze miesiąc po miesiącu.

Twój telefon komórkowy obiektyw zmiennoogniskowy nie jest to, co jest pęknięty się być. Normalny zoom w kamerach nie jest taki sam jak zoom, że kamery telefonów komórkowych używać. Cyfrowe powiększanie jest powszechnie stosowane w telefonach komórkowych i tylko nie powiększa pikseli, ponieważ obniża jakość obrazu. Jeśli chcesz mieć aparat, który działa dobrze dla Ciebie, należy poruszać się bliżej zamiast powiększania.

Korzystaj z połączenia Wi-Fi, a nie danych podczas oglądania filmów. Wynika to z faktu, że filmy sprawiają, że możesz szybko przejść przez Twój limit danych. Sprawdź swój plan taryfowe, aby upewnić się, co będzie najlepsze w Twoich usługach.

Aby zaoszczędzić energię baterii, Wyłącz WiFi w telefonie. To będzie stale szuka połączenia, i że ma moc baterii występuje. Jeśli tylko go włączyć, gdy jest to potrzebne, skończy się oszczędność dużo energii, gdy jest to najbardziej potrzebne.

Chodzić do sklepu telefon komórkowy w tych dniach, a ogrom zadania mogą wydawać się niepokonany. Jednak, jeśli trzymać się porad i wskazówek oferowanych powyżej, to powinno być proste, rzeczywiście, aby uzyskać świetny telefon. Użyj tych porad w sposób liberalny i wyjść z sklepu ze wspaniałym telefonem, którego kochasz używać.

About Rzeczy które musisz wiedzieć o telefonach komórkowych

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly