Wykorzystaj w pełni swój telefon komórkowy dzięki tym najlepszym wskazówkom

Wykorzystaj W Pełni Swój Telefon Komórkowy Dzięki Tym Najlepszym Wskazówkom

Prawdopodobnie każdy, kogo znasz, posiada telefon komórkowy, nawet starsi ludzie w kręgu rodziny i przyjaciół. Ale, aby podjąć prawdziwie inteligentną decyzję, gdy przychodzi czas na zakup, ważne jest, aby zdobyć trochę informacji z wyprzedzeniem. Poniższy artykuł ma służyć jako wspaniałe zasobów.

Staraj się nie akceptować aktualizacji, które znajdują się nad powietrzem lub aplikacjami, które zabierają dużo pamięci z telefonu. Zmniejszy to jego wydajność w dłuższej perspektywie i zmniejszy moc obliczeniową, którą posiada. Upewnij się, że dodasz tylko to, czego potrzebujesz w telefonie, aby oszczędzać pamięć.

Jeśli upuścić telefon komórkowy w cieczy, nie zakładaj, że jest zrujnowany i wyrzucić. Możesz zabrać baterię i umieścić ją w misce pełnej ryżu. Ryż będzie pijawka wilgoci, która ma zdobyć wewnątrz telefonu.

Jeśli bateria telefonu komórkowego umiera dość szybko, może chcesz patrzeć w kierunku swoich aplikacji. Gdy aplikacja jest uruchomiona, korzysta z niektórych baterii. Jeśli nie korzystasz z aplikacji, pamiętaj, aby ją zamknąć. W ten sposób nie musisz się martwić o martwą baterię.

Jeśli masz słaby sygnał, staraj się nie używać telefonu. Bardzo szybko rozładowuje baterię. Ponadto, jeśli masz telefon na osobę, nie wpakować go w głąb torebce lub Aktówka, jak to jest mało prawdopodobne, aby uzyskać dobry sygnał tam. Jeśli obawiasz się, że sygnał jest słaby, najlepiej wyłączyć telefon całkowicie.

Nie pobieraj żadnych aplikacji, chyba że wiesz, że są one z zaufanego źródła. Każdy może zrobić aplikację i sprzedać ją. Czasami są trackery lub inne niepożądane rzeczy w nich. Wiedząc, że osoba lub firma jest godna zaufania zmniejszy szansę na uzyskanie wirusa lub Tracker w telefonie.

Upewnij się, że masz ładowarkę do baterii dostępne przez cały czas. Jeśli masz w samochodzie, domu i biurze, będziesz w stanie naładować swój telefon w każdej chwili trzeba. Niektóre zastosowania mają dużo energii baterii. Unikaj utraty energii baterii w ten sposób.

Przed zakupem tego przypadku w sklepie przewoźnika, sprawdź jego cenę online. Sprzedawców online, takich jak Amazon.com często mają dokładnie taki sam przypadek, tylko dla o wiele mniej. Możesz zaoszczędzić 20% lub więcej na kosztach. Pamiętaj, że detalista zmusza Cię do zakupu tych akcesoriów w cenach Premium. Czy badania.

Kiedy przychodzi czas na zakup nowego telefonu komórkowego, Weź swój czas i zrobić kilka porównania zakupy w rzeczywistych sklepach cegły i zaprawy. Zainwestuj czas w patrzenia na różne modele i pamiętaj, aby przetestować swoje funkcje. W ten sposób, prawdopodobnie znajdziesz najlepszy telefon dla Ciebie, o wiele łatwiej.Jeśli masz inteligentny telefon, jest to dobry pomysł, aby go całkowicie wyłączyć co kilka dni. To trwa tylko kilka minut, aby go wyłączyć, a następnie włączyć go ponownie. Pomoże to wyczyścić pamięć niepotrzebnych danych i sprawić, że telefon będzie działał bardziej optymalnie.

Jeśli jesteś na rynku nowego telefonu komórkowego i nie jesteś pewien, który kierunek wziąć, zrób sobie przysługę i poprosić znajomych i członków rodziny do opinii. Szukając osobistych rekomendacji zarówno dla marek, jak i modeli, proces będzie znacznie prostszy. Uzyskanie czegoś, co znasz ludzi, jak może być świetnym sposobem, aby skończyć się zadowolony z nowego telefonu.

Jeśli masz smartfona to może być kuszące, aby pozostawić go na cały czas, więc nigdy nie przegapisz żadnych aktualizacji mediów społecznościowych. To nie jest dobry pomysł, ponieważ telefon musi być uruchomiony ponownie co dzień lub dwa. Pozwoli to zachować nieużywane programy z dalszym czyszczeniem pamięci.

Czy przypadkowo zablokował Ci klucze samochodu wewnątrz pojazdu? Czy Twój pojazd ma zdalny wjazd na Keyless? Jeśli tak, nie nazywaj jeszcze ślusarz. Jeśli masz telefon komórkowy, może być w stanie wykorzystać go do uzyskania wpisu do samochodu. Jeśli inna osoba ma zapasowy zestaw kluczy do samochodu, jeśli można się z nimi skontaktować można dostać drzwi odblokowany. Trzymaj swoje urządzenie mobilne mniej niż pieszo od zamkniętych drzwi samochodu. Czy osoba, która posiada klucz zapasowy naciśnij przycisk odblokowania w pobliżu swojego telefonu. Wierzcie lub nie, Twój samochód drzwi odblokuje!

Jeśli masz tendencję do korzystania z wielu danych z telefonu komórkowego, poszukaj przeglądarek telefonów komórkowych, które kompresować wykorzystanie danych. Taki, który robi to jest Google przeglądarki Chrome mobilnych. Surfowanie przy użyciu Chrome może obniżyć całkowite zużycie danych o 10% do 20% z łatwością. To może zaoszczędzić pieniądze miesiąc po miesiącu.

Jeśli próbujesz uzyskać telefon, aby pozostać naładowany dłużej, należy pamiętać o tym, jak często używasz tylne światło. Tylne światło telefonu komórkowego sprawia, że ekran jest łatwiejszy do zobaczenia. Rozważ zmianę jego ustawień, aby szybciej się wyłączyła. Możesz nawet chcieć wyłączyć tylne światło całkowicie, jeśli widać ekran bez niego.

Szukam najlepszego telefonu komórkowego Deal. Pomyśl o przełączaniu przewoźników co tak często. Przewoźnicy często dają najlepsze oferty nowym klientom, którzy przełączają się z konkurentem. Mogą nawet płacić opłaty za zakończenie aktualnej umowy! Rozejrzeć się i porozmawiać z kilkoma dostawcami, aby zobaczyć, jakie oferty są tam.

Nie może być trochę wątpliwości co do ważnej roli telefony komórkowe teraz grać w życiu prawie każdego. Proces zakupów na nowy telefon może być trudne, ale nie, jeśli porady znalezione powyżej jest heeded. Rezygnować wszelki szczęście, jesteś teraz gotowy wobec uderzyć ten komórka telefon sprzedać i jesteście gotowy wobec zrobić pewien wielki okazja.

About Wykorzystaj w pełni swój telefon komórkowy dzięki tym najlepszym wskazówkom

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly