Zrozumienie jak prawidłowo korzystać z iphone'a

Zrozumienie, Jak Prawidłowo Korzystać Z IPhone'a

IPhone to znacznie więcej niż tylko telefon. Oprócz rozmowy z innymi telefonami, można surfować po Internecie, słuchać muzyki i korzystać z tysięcy na miliony aplikacji dostępnych dla urządzenia. Aby uzyskać uchwyt na wszystkie te moce, czytaj dalej w tym artykule niesamowite pomysły na opanowanie iPhone.

Pobierz i zarejestruj się za pomocą aplikacji Znajdź mój iPhone. Ta nieoceniona aplikacja może pomóc zlokalizować iPhone w przypadku, gdy zostanie zgubiony lub skradziony. Ta aplikacja nie tylko pozwala na wyświetlanie wiadomości na ekranie lub spowodować, że telefon dzwoni bardzo głośno, ale pozwala na wymazanie danych lub zablokować telefon z odległej lokalizacji.

Rób zrzut ekranu na iPhonie. Czy chcesz przechwycić zrzut ekranu? Możesz szybko wcisnąć przycisk Początek i przycisk Usypianie/Budzenie w tym samym czasie, a następnie zwolnić go. Należy usłyszeć dźwięk z kamery. To zajmie obraz, co jest na ekranie, i można go znaleźć w pliku obrazu.

W pełni korzystać z funkcji wideo w sekcji aparatu iPhone. Pozwala to na wysokiej jakości filmy o długości do minuty do telefonu. Po ukończeniu filmu możesz przejść do sekcji zdjęć i odtworzyć lub wysłać film do znajomego.

Nie jest konieczne, aby zamknąć sugestię autokorekty, naciskając "X" podczas usuwania sugestii Autokorekty. Wystarczy dotknąć ekranu. Spowoduje to automatyczne zamknięcie pola sugestii, oszczędzając czas potrzebny.

Nie musisz naciskać przycisku Shift po zakończeniu zdania na iPhonie. Telefon automatycznie używa wielką literę do następnego wyrazu po spacji po kończącym znaku interpunkcyjnym. Możesz zastąpić tę funkcję, przechodząc do ustawienia, patrząc pod ogólne, i przechodząc do klawiatura. Zlokalizuj Auto-kapitalizacja i wyłącz ją.

Wspaniała Metoda dokonywania większość iPhone jest użycie wszystkich jego narzędzi multimedialnych. Możesz użyć iPhone Pobierz seriale telewizyjne odcinki, filmy, śmieszne klipy lub cokolwiek innego, czego pragniesz.

Robienie zdjęć to jedna funkcja iPhone'a, z których większość użytkowników korzysta. Może być jednak trudno dowiedzieć się, jak łatwo sortować wiele różnych zdjęć, które zrobiłeś. Zorganizuj swoje zdjęcia, korzystając z funkcji albumu iPhone'a, a zawsze będziesz wiedzieć, gdzie szybko i łatwo znaleźć swoje zdjęcia. To naprawdę przyspieszy, gdy trzeba zlokalizować konkretny obraz.

Bądź świadomy swojej prywatności i oglądać to, co mówisz, jeśli masz nowy iPhone, który pochodzi z Siri na jej temat. Apple używa wewnętrznego serwera do przechowywania i przechowywania rzeczy, które mówisz do Siri. Głównym celem firmy Apple przy nagrywaniu monitów Siri jest utrzymanie i udoskonalanie funkcji rozpoznawania mowy na telefonie iPhone.

Podczas konfigurowania kont e-mail upewnij się, że wybrałeś dwie różne nazwy. Jeśli używasz tej samej nazwy dla dwóch lub więcej kont e-mail, twój iPhone nie będzie mógł zapisać różnych ustawień. Poza tym, należy wybrać różne nazwy dla swoich kont, aby uniknąć nieporozumień; jest to dobry sposób, aby zachować swoje życie osobiste z dala od profesjonalnego.

Istnieją aplikacje na iPhone, które pozwalają śledzić, gdzie twoi znajomi są przez cały czas. Aplikacje te wymagają zarówno, ty i twój przyjaciel, aby zaakceptować siebie na siebie w aplikacji, ale może być warte pobrania. To dlatego, że jeśli twój przyjaciel lub jego telefon kiedykolwiek zgubi się, to lub będą one łatwe do znalezienia.

Po podłączeniu zestawu Bluetooth połączenia będą wysyłane bezpośrednio do niego. Nie będzie jednak można słuchać poczty głosowej bezpośrednio przez Bluetooth. Jeśli chcesz słuchać wiadomości głosowych na zestawie Bluetooth, naciśnij przycisk Bluetooth na ekranie.

Jeśli telefon iPhone zawiesza się, a przycisk Uśpienie/Budzenie nie działa, nie martw się. Jest jeszcze jedna opcja. Spróbuj natychmiast nacisnąć i przytrzymać przycisk Początek oraz przycisk Uśpienia/Budzenia. Następnie zostaniesz powiadomiony o przesunięciu karty, która wyłączy telefon. Ten typ twardego resetu może ożywić zamrożony iPhone.

Unikaj umieszczania telefonu w ekstremalnych temperaturach. Nie wprowadzaj telefonu w obszarach o niskiej umiarkowanej i chłodni. Jeśli narazisz swój iPhone na ekstremalne temperatury, woda może tworzyć się wewnątrz niego i uszkodzić go.

To zawsze frustrujące, gdy źle zaprojektowana aplikacja zamienia iPhone'a w bardzo kosztowną masę papieru. W takich sytuacjach możesz szybko odzyskać kontrolę nad telefonem. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk Home i przytrzymać go przez co najmniej sześć sekund. Spowoduje to wymuszenie zamknięcia dowolnej aplikacji i ponowne korzystanie z telefonu iPhone.

Może to być dość mylące, jeśli wszystkie twoje konta o tej samej nazwie. Więc dokładnie sprawdź, co szukasz za pośrednictwem poczty.

Jeśli używasz urządzenia Bluetooth z telefonem iPhone, wyłącz go, chyba że go używasz. Aby to zrobić, musisz przejść do ustawień w telefonie. Połączenie Bluetooth, które jest stale włączone, może szybko rozładować baterię i może sprawić, że utkniesz bez użytecznego urządzenia, jeśli nie znajdziesz się w pobliżu ładowarki, gdy bateria umrze.

Podczas wyświetlania małego pola w przeglądarce urządzenia może wystąpić problem z odczytaniem drobnym drukiem lub wyrobieniem szczegółów obrazu. Być może przewijasz główną witrynę. Jeśli masz trudności, spróbuj najpierw powiększyć to okno. Gdy to zrobisz, użyj dwóch palców zamiast jednego, aby przewijać okno.

Uzyskanie kontroli nad iPhonem może oznaczać uzyskanie kontroli nad swoim życiem. Teraz, gdy przeczytałeś ten artykuł, jesteś świadomy najlepszych pomysłów, porad, wskazówek, aplikacji i technik korzystania z telefonu iPhone. Upewnij się, że kontrolujesz go i że nie kontroluje ciebie ani Twojego życia.

About Zrozumienie jak prawidłowo korzystać z iphone'a

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly